Zde jsou uvedeny recenze zákazníků.

Recenze jsou převzaty z účtů naší půjčovny na webech Firmy.cz a Google.

 

napsal/a:

“Dohoda o zápůjčce elektrokola s majitelem firmy Ebike absolutně bez problémů. V případě potřeby v budoucnu tuto firmu opět vyhledám a to velmi rád ! Též s provozem elektrokola velká spokojenost !” 

***** ( 5 hvězd )

napsal/a:

“Výborná a perfektně seřízená elektrokola, lidský a ochotný přístup, zajímavé ceny. Při příští zápůjčce elektrokol velmi pravděpodobně zopakuji výběr firmy Ebike.” 

***** ( 5 hvězd )

napsal/a:

“Pokud potrebujete poradit s vyberem, staci zatelefonovat :) Kolo po domluve privezl, na miste v klidu vysvetlil, jak spravne pouzivat, v prubehu zapujceni poslana kontrolni sms, jestli vse v poradku. Doporucuji tuto firmu. Kdyz svou praci nekdo dela srdcem, je to znat! Diky” 

***** ( 5 hvězd )

 

napsal/a:

“Perfektní klientský servis, velmi příjemné vystupování, vrácení kola flexibilní po dohodě. Určitě doporučujeme, pro nás půjčení elektrokola pro manželku otevřelo nové možnosti, poprvé v životě po 65 km vyjížďkách 4 dny po sobě nebyly žádné protesty:-)”

***** ( 5 hvězd )

 

napsal/a:

Maximální spokojenost, všechno proběhlo , jak bylo domluveno, příjemné vystupování, vřele doporučuji, půjčená kola v perfektním stavu.”

***** ( 5 hvězd )

napsal/a:

“Velmi dobrá komunikace s majitelem. Půjčení proběhlo v pořádku. S elektrokolem jsem byl spokojený.Příště se opět obratím sem.”

***** ( 5 hvězd )

Info