Recenze

 

 Zde jsou uvedeny recenze zákazníků.

Recenze jsou převzaty z účtů naší půjčovny na webech Firmy.cz a Google.

                                                 

Tomáš Eršil napsal/a:

Elektrokolo jsem měl půjčené od čtvrtka do neděle a zažil jsem na něm nádherné ježdění kolem Lipenské přehrady. Půjčené elektrokolo bylo ve výborném, udržovaném stavu jako nové. Po celou dobu ježdění kolo výborně fungovalo a baterie držela. Kolo se velmi dobře ovládá a má příjemné převody. Předání i vrácení proběhlo naprosto profesionálně. S panem majitelem je výborná domluva, je vstřícný, ochotný a spolehlivý !! Elektrokolo jsem měl půjčené již podruhé a příště si jej půjčím opět zde !!

***** ( 5 hvězd )

Jiřina Laube napsal/a:

Kolo bylo úplně nové, všechno perfektně klaplo, naprostá spokojenost. Výlet jsme si díky tomu moc užili, příště zase sem!!!

***** ( 5 hvězd )

Zizalice napsal/a:

Bylo to super, kolo jako nové, velmi ochotný a flexibilní přístup ... příště zase sem :-)

***** ( 5 hvězd )

Roman Dusek napsal/a:

Absolutní spokojenost. Pan majitel kolo dovezl i v sobotu dopoledne, ačkoliv jsme nebyli předem domluvení a kvůli mojí chybě jsem byl na jiném místě předání. Vše vysvětlil, poradil, předvedl. Kolo bylo jako nové. Příště znovu rád využiju tuto půjčovnu a doporučím ostatním. 

***** ( 5 hvězd )

napsal/a:
“Bezproblémová domluva, sympatické vystupování. Kola ve výborném stavu a stará se, aby to tak zůstalo.”

   ***** ( 5 hvězd )

napsal/a:

“Dobrá komunikace, vstřícný přístup, vše jak má být, mohu doporučit.”

   ***** ( 5 hvězd )

napsal/a:
"Maximálně spokojen, kolo v perfektním stavu (baterie plný stav), zapůjčeno komplet vybavení , s majitelem výborná domluva včetně dopravy .Vše předvedeno a vysvětleno. Firmu Ebike všem doporučuji”

   ***** ( 5 hvězd )

napsal/a:
“Půjčovnu mohu vřele doporučit, pan majitel velmi příjemný a vstřícný, kolo předvedl, vše vysvětlil. Vyzvednutí kola i předání proběhlo bez problému, a to jsme kolo vraceli v neděli kolem poledne. Pan majitel ochotně přijel i v tuto dobu kolo převzít. Kolo parádní, půjčeno s pumpičkou, plně nabitou baterií a vším potřebným. Doporučuji!”

  ***** ( 5 hvězd )

napsal/a:
“Výborná domluva s majitelem, dokonalý servis a skvělý osobní přístup. Vše dobře vysvětleno a názorně předvedeno. Kolo splnilo požadavky nad očekávání. Mohu firmu Ebike vřele doporučit!”

 ***** ( 5 hvězd )

napsal/a:

“Dohoda o zápůjčce elektrokola s majitelem firmy Ebike absolutně bez problémů. V případě potřeby v budoucnu tuto firmu opět vyhledám a to velmi rád ! Též s provozem elektrokola velká spokojenost !” 

***** ( 5 hvězd )

napsal/a:

“Výborná a perfektně seřízená elektrokola, lidský a ochotný přístup, zajímavé ceny. Při příští zápůjčce elektrokol velmi pravděpodobně zopakuji výběr firmy Ebike.” 

***** ( 5 hvězd )

napsal/a:

“Pokud potrebujete poradit s vyberem, staci zatelefonovat :) Kolo po domluve privezl, na miste v klidu vysvetlil, jak spravne pouzivat, v prubehu zapujceni poslana kontrolni sms, jestli vse v poradku. Doporucuji tuto firmu. Kdyz svou praci nekdo dela srdcem, je to znat! Diky” 

***** ( 5 hvězd )

 

napsal/a:

“Perfektní klientský servis, velmi příjemné vystupování, vrácení kola flexibilní po dohodě. Určitě doporučujeme, pro nás půjčení elektrokola pro manželku otevřelo nové možnosti, poprvé v životě po 65 km vyjížďkách 4 dny po sobě nebyly žádné protesty:-)”

***** ( 5 hvězd )

 

napsal/a:

Maximální spokojenost, všechno proběhlo , jak bylo domluveno, příjemné vystupování, vřele doporučuji, půjčená kola v perfektním stavu.”

***** ( 5 hvězd )

napsal/a:

“Velmi dobrá komunikace s majitelem. Půjčení proběhlo v pořádku. S elektrokolem jsem byl spokojený.Příště se opět obratím sem.”

***** ( 5 hvězd )

Praha

Na Blanseku, Praha 4 Modřany

pujcovna-ebike@email.cz

+420 606 703 251

Holice

Koudelka 90, Holice

pujcovna-ebike@email.cz

+420 606 703 251

Sdílejte